Au Pair Almanya Aile Bulma

Au Pair Almanya Aile Bulna
Au Pair Almanya Aile Bulma

Son Güncelleme Tarihi :

Au Pair Almanya aile bulma işlemleri Timoti Au Pair ile çok kolay,hızlı ve güvenilirdir. Yılların deneyimi Timoti Au Pair ve Almanya’daki ortağımız ile siz au pair adaylarına en iyi hizmeti veriyoruz. Elimizde hazır bulunan Alman aile portföyünden biri mutlak sizin için . Alman ortağımız sizlere uygun aileleri bulmak konusunda çok titiz davranmaktadır. Au Pair Almanya programının başarısı aile ile au pair adayının eşleşmesindeki başarı ile doğru orantılıdır. Bu eşleşme doğru yapılamazsa au pair adayı Alman ailenin yanına gidip au pair programına başladığı andna itibaren sorunlar çıkmaya başlayacaktır. Au Pair adayı ile Alman ailenin uyumu programın başarı için çok önemlidir.

Au Pair Almanya aile bulma işlemi nasıl gerçekleşiyor ?

Öncelikle Au Pair adaylarını kısa bir mülakata tabii tutuyoruz. Özelikle A1 seviyesinde Almancaları olup olmadığını kontrol ediyoruz. Au Pair Almanya programına katılabilmeniz için en az A1 seviyesinde Almanca bilmeniz ve bunu bir sertifika ile belgeleyebilmeniz gerekmektedir. Tüm diğer vasıflarınız program için uygunsa sizden bir sunum dosyası hazırlamanızı istiyoruz.

Au Pair Almanya sunum dosyasının içinde neler var ?

Au Pair Almanya sunum dosyasında detaylıca Alman aileye hitaben yazılmış bir tanıtıcı mektup , en az 2 adet çocuk referansı , 1 adet karakter referansı , sağlık raporu , sabıka kaydı ; çocuklar ile çekilmiş samimi fotoğraflar , diplomanız , A1 Almanca sertifikanız , varsa ehliyet fotokopiniz , varsa ilk yardım sertifikanız. Bu yukarıda belirttiğimiz belgelerin haricinde varsa çocuk bakımı ile sertifikalar yada başka konularda almış olduğunuz eğitim ve sertifikalarınızıda ekleyebilirsiniz. Au Pair adayı hazırlayacağı bu sunum dosyası ile kendini ne kadar iyi tanıtabilirse , kendine en uygun aileyi en kıs asürede bulma imkanına sahip olacaktır.

Aile bulunma süresi ne kadardır ?

Alman ortağımızın portföyünde sürekli uygun aileler hazır bulunmakatadır. Vasıfları tutan ve dosyasını iyi hazırlayan adaylara çok kısa sürede aile bulunmaktadır. Adayın dosyasını inceleyen Alman aile eğer adayın vasıflarının kendi ailesi için uygun bulursa Alman acentadan kendi detaylarının Au Pair adayına iletilmesini ister. Ailenin detaylarını gören Au Pair adayı eğer Alman ailenin detaylarını beğenirse au pair adayı ile aile skype üzerinden görüntülü bir görüşme organize ederler. Bu görüşme sonucunda iki tarafta birbirlerini beğenir ve anlaşırsa eşleşme gerçekleşmiş olur. Bun aşamdan sonra iş Au Pair Almanya vizesini almaya gelir.

Au Pair Almanya vizesi konusunda Timoti Au Pair olarak her detayı ile ilgilenmekteyiz. Au Pair Almanya vizesi hakkında detaylı bilgi için Alman Konsolosluğunun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Au Pair Almanya programına başvurup , hem Almancanızı hemde İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Başvuru Formumuzu doldurun.

Almanya’da unutulmaz bir yıl geçirmeye hazır mısınız ?

1989’dan günümüze yılların deneyimi Timoti Au Pairi aramadan karar vermeyin !!!!

Au Pair Almanya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*