Timoti Yurtdışı Eğitim Hakkında

Timoti Yurtdışı Eğitim Hakkında : 1989 yılında 2 Çevre Mühendisi (O.D.T.Ü.) ve bir Makine Mühendisi ( İ.T.Ü.) arkadaşın işbirliği ile kurulmuş bir firmadır.Amatör bir ruh, profesyonel bir iş anlayışı ile şu ana kadar hizmet veren ve daha yıllarca hizmet verecek olan merkezimiz tecrübenin insanların yaşı ile değil, doğru zamanda doğru kişilerle yapılan işlerin sonucu oluşacağına inanan kişilerden oluşmuştur. Bizler gençlerle el ele çalışmayı seven ve bu ilkeden kesinlikle vazgeçmeyecek bir Gençlik Aktiviteleri Merkezi ‘yiz. Ve tek bir amacımız var o da; siz genç arkadaşlarımızı Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programları ile dünya gençleri ile tanışmanızı ve bu sayede sosyal, kültürel ve de eğitim alanlarında iletişim halinde olmalarını sağlamaktır. Amerika ve İngiltere’deki Au Pair Programlarının haricinde Hollanda ve Almanya Au Pair programlarımızda oldukça ilgi görmektedir. Au Pair programlarımız ile ilgili detayları Au Pair sayfamızda bulabilirsiniz.

Au Pair Programı haricindeki programlarımız :

Au Pair programlarımıza katılım şartlarını sağlayamayan adaylar için özelikle İngiltere çok ekonomik dil okulu programlarımız , dil sorunu olmayıp akademik kariyer düşünen adaylar için dil okulu fiyatına MBA ( İşletme Yüksek Lisans ) programlarımız ve İngiltere’de iş kurmayı planlayan adaylar için Ankara Antlaşması programlarımız mevcuttur.

Tüm Programlarımız ile ilgili detayları sitemizde bulabilirsiniz. Firmamız vize konusunda çok hassas davranmakta ve 100 % ‘e yakın bir vize başarısı ile yurt dışına öğrenci göndermektedir. Tüm adaylarımızı tek tek vizeye hazırlamaktayız. Vizede sorun yaşayabilecek arkadaşları uyarmakta ve gerekli şartlar oluşmadan kayıtlarını kabul etmemekteyiz. Online destek hattımızla yurt dışından bizlere her an ulaşabilirsiniz. Öğrencilerimizle gönderene kadar değil , programlarını tamamlayıp Türkiye ‘ye dönene kadar ilgilenmekteyiz. Au Pair Amerika ve Au Pair İngiltere Programları sayesinde Yurt dışında muhteşem bir yıl geçirebilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışıp ömür boyu sürecek dostluklar kurabilirsiniz. Bu iki programımız haricinde diğer yurtdışı eğitim programlarımız sayesinde kariyerinize çok önemli katkılar sağlayabilirsiniz. Timoti Yurtdışı Eğitim hakkında yazılan tüm yorumları , Google da Timoti Yurtdışı Eğitim yazarak yorumlar bölümünden okuyabilirsiniz.

Timoti Yurtdışı Eğitim Hakkında daha geniş bilgi almak için :

Yılların deneyimi Timoti Yurtdışı Eğtim ile iletişime geçmek için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Timoti Yurtdışı Eğitim
1989’da Günümüze