Au Pair İngiltere Acentaları

Au Pair İngiltere Acentaları

Au Pair İngiltere acentaları arasında Türkiye’nin en eski Au Pair acentası Timoti Au Pair dir. 1989 da kurduğumuz Timoti Au Pair uzun yılların tecrübesi ile sektörün lideri olmayı başarmıştır. İngiltere’deki en iyi ve en eski İngiliz au pair acentaları ile çalışmamız sayesinde au pairlerimize en iyi aileleri bulabilmekteyiz. Au Pair programı tamamen güvene dayalı bir programdır. Hiç tanımadığınız bir ülkeye,hiç tanımadığınız bir aileye giderken tek güveneceğiniz nokta Türkiye’deki acentanızdır. Deneyimli , güvenilir bir acenta ile İngiltere’de unutamayacağınız güzel anılar ile dolu bir yıl hatta iki yıl geçirebilirsiniz. Ama malesef bunun tersi de mümkündür. Bu sebep ile Au Pair İngiltere acenta seçimi çok önemlidir.

Au Pair İngiltere Acentaları seçerken nerelere dikkat etmelisiniz ?

Öncelikle acentanın kaç senelik bir firma olduğunu öğrenmelisiniz. 30 – 40 sene gibi uzun bir süredir bu sektörde faaliyet göstermelerini birinci artı olarak düşünebilirsiniz.Süre konusundan emin olmak için iyi bir araştırma yapmalısınız.Firmanın yazılı basında çıkmış röportaj niteliğinde haberleri olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Yazılı basında çıkan haberler hem size firmanın kurulduğu yıllar hakkında bilgi verecek hemde firma hakkında daha detaylı bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Firmanın sahibiyle birer bir görüşmeniz çok önemlidir. Acenta seçmeden önce firmanın sahibiyle kesinlikle yüz yüze görüşmelisiniz.Çünkü bu sektörde çalışan firma elemanları aynı firmada çok uzun süreli hizmet vermemektedirler. Muhatap olacağınız kişinin firma sahibi olması ilerde herhangi bir problem yaşamanız durumunda iletişimde olacağınız kişiyi tanıyor olacağınız anlamına gelmektedir. Buda işlerin daha çabuk yürümesi ve sorunların daha hızlı çözülmesi demektir. Türk acentanızın İngiltere’deki ortağı ile kesinlikle tanışmak istemelisiniz.Çünkü bu programın iki ayağı vardır.Bu ayaklardan biri sağlam değilse programın başarıya ulaşması mümkün değildir.

İngiltere’ye au pair olarak gönderdikleri kişiler ile görüştürmelerini istemelisiniz.Bu sayede firmayı çok daha iyi tanıyabilirsiniz.Sadece e-mail olarak değil whatsapp üzerinden de bu kişiler ile görüşmeyi talep etmelisiniz.Malum sanal alemde sahte bir e-mail ile yazışmak istemezsiniz. Firmanın fiziki bir ofisi olmasına dikkat edin ve bu ofiste kaç yıldır faaliyet gösterdiklerini öğrenin.Mümkünse ofislerini ziyaret edin.

Au Pair programına karar verirken acenta seçimini doğru yaparsanız programın %50 sini başarı ile tamamladınız demektir. Diğer % 50 side kendi göstereceğiniz çaba ve performansa bağlıdır.

Neden Timoti Au Pair Acentasını seçmelisiniz ?

Öncelikle Timoti Au Pair acentası 1989 dan beri kesintisiz Au Pair programlarını başarı ile uygulayan bir acentadır. Binlerce Au Pair Timoti Au Pair sayesinde dillerini en ekonomik ve en güvenilir şekilde geliştirmeyi başarmışlardır. Timoti Au Pair’in yazılı basında bir çok haberi çıkmıştır. Tüm işlemlerinizi en başından en sonuna kadar firma sahibi ile yapma şansına sahip olabilmektesiniz. Kendi ofislerinde aynı adreste uzun yıllardır siz au pair adaylarına hizmet vermektedirler. Timoti Au Pair hakkındaki yorumları Google yorumlar bölümünden okuyabilirsiniz.

Yılların deneyimi ve güveni Timoti Au Pair ile sizde İngiltere’de Au Pair programına katılmayı düşünürseniz tek yapmanız gereken İngiltere Au Pair Başvuru Formumuzu doldurmak olacaktır. Aklınıza takılan tüm sorular için bizlere iletişim sayfamızdan her an ulaşabilirsiniz. Au Pair İngiltere programına katılmadan önce aklınızda hiç bir soru işareti kalmaması bizler için çok önemlidir. Adayların bu programdaki başarılarının sırrı burada yatmaktadır. Au Pair İngiltere başvuru öncesindeki bilgilendirme işin en can alıcı noktasıdır.

Au Pair Amerika Programı programımız için Au Pair Amerika web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Au Pair İngiltere
1989’dan Günümüze

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*