Au Pair Almanya Acentaları

Au Pair Almanya Acentaları
Au Pair Almanya Acentaları

Au Pair Almanya acentaları Türkiye’de yok denecek kadar azdır. Bunun belli başlı sebepleri arasında Au Pair Almanya programına olan taleplerin oldukça az olmasıdır. Genellikle Au Pair Programı denilince akla ilk gelen ülke Amerika olmaktadır. Amerika’yı İngiltere ve Hollanda takip etmektedir. Bunun sebebi İngilizceye olan taleptir. Almanca daha az tercih edilmektedir. Almanya’daki Au Pair programına talebin az olması Almanya’daki Au pair programına başvuracak adaylara çok çabuk aile bulunmasını sağlamaktadır. Arz talep olayı Almanya’da Au Pair adaylarının lehine çalışmaktadır. Oldukça fazla Au Pair almak isteyen Alman aile olmasına karşın programa başvuran Au Pair sayısı oldukça azdır. Buda Almanya’daki Au Pair programına başvuran adaylara çok kısa sürede aile bulunmasına olanak tanımaktadır.

Au Pair Almanya acentaları hangi konularda Au Pair adaylarına yardımcı olurlar ?

Öncelikle adayların ön mülakatlarını yaparak Au Pair Almanya programına uygun olup olmadıklarını kontrol ederler. Programa uygun adaylar için bir yol haritası belirlerler. Bu yol haritası sayesinde Au Pair Almanya adayları neyi hangi sıra ile yapacaklarını bilirler. Au Pair Almanya acentaları adaylara programa başvuru için gerekli evrakları hazırlamasında yardımcı olurlar. Bu evraklar adaylara çabuk ve uygun bir Alman ailesi bulunmasında önemli bir rol oynamaktadır. Au Pair acentası iyi bir Alman ailesi bulunması için hazırlanan bu evrakları Almanya’daki ortak çalıştıkları Alman Au Pair Acentasına gönderirler ve aile arama işlemini başlatırlar. Acentanız bu konuda deneyimli ise ve Almanya’daki ortağı ile kuvvetli bağları varsa size aile bulunması uzun sürmeyecektir.

Timoti Au Pair Almanya acentası olarak tüm au pair adaylarımızı Almanya’daki acentamız ile whatsapp yada skype üzerinden kameralı olarak görüştürüyoruz. Böylelikle au pairlerimizin aklına takılan ekstra sorular var ise bu soruların cevaplarını da Alman ortağımızdan öğrenme fırsatını kendilerine sağlamış oluyoruz.

Au Pair Almanya acentası kullanmanın faydaları nelerdir ?

Öncelikle Türkiye’de yüz yüze görüşebileceğiniz bir muhatabınız olması çok önemlidir. Acenta kullanmak süreyi çok hızlandırmakta ve sürecin sorunsuz yürümesini sağlamaktadır. Her şeyden önemlisi güvendir. Alman ailelerin kontrolleri Alman ortağımız tarafından titizlikle yapılmaktadır. Sadece Au Pair almaya uygun ailelere au pair verilmektedir. Bu konu au pairler açısından son derece önemlidir. İnternet sitelerindeki ne oldukları belli olmayan ailelere gitmek oldukça büyük riskler taşımaktadır. Ayrıca en büyük problem olan vize konusunda Timoti Au Pair olarak yılların deneyimi ile tüm Au Pairlerimize yardımcı olmaktayız. Vize konusunda yapılacak en ufak bir hata vize reddi ile sonuçlanmaktadır. Vize reddi ise Almanya Au Pair hayallerinizin başlamadan bitmesi anlamına gelmektedir. Alman Konsolosluğunun Au Pair vizesi konusundaki 21 Nolu Bilgi Notunda da bu konu belirtilmiş olup Au Pair adaylarının vizede yaşanabilecek sorunlara karşı konusunda deneyimli bir Au Pair acentası ile çalışmaları önerilmiştir.

Almanya’daki hazır ailelerimiz hakkında bilgi almak için Au Pair Almanya Başvuru Formumuzu doldurmanız yeterli.

Au Pair Almanya
1989’dan Günümüze Timoti Au Pair Almanya

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*