Au Pair Hollanda Acentaları

Au Pair Hollanda Acentaları
Au Pair Hollanda Acentaları

Au Pair Hollanda acentaları arasında yer alan Timoti Au Pair Türkiye’de 1989 da kurulmuş en eski au pair acentası ünvanına sahip bir acentadır. 1989’dan günümüze kesintisiz hizmet veren Timoti Au Pair acentası ile Hollanda’da unutulmaz bir yıl geçirebilirsiniz. Yılların deneyimi ve güveninin tek adresi Timoti Au Pair. Önceliğimiz Au Pair adaylarımızın en iyi şekilde bilgilendirilmesidir. Bu sayede adaylarımız Au Pair Hollanda programı hakkında eksiksiz bilgiye sahip olmaktadırlar.

Au Pair Hollanda Acentaları seçerken nelere dikkat edilmelidir ?

Öncelikle Hollanda yasaları gereği Türk Au Pair acentaları Au Pair adaylarından hiç bir koşul altında organizasyon ücreti talep edemezler. Ücret talep eden acentalara dikkat edilmesi gerekir. Kendilerinden ücret talep edilmesi durumunda acentaya bu yasa hatırlatılmalıdır. Acentalar ödemelerini ailelerden almaktadırlar. Yasa ile bu durum sabittir. Au pair adayları acentalara organizasyon bedeli için ödeme yapmadıkları gibi , vize ücreti de ödemezler. Au pairlerin vize ücretleri de Hollandalı aileler tarafından karşılanır. Bu vize ödemeleri de Hollanda yasaları ile düzenlenmiştir. Sizden acentalar eğer vize için ücret talep ederlerse kendilerine bu yasayı hatırlatmalısınız. Acenta seçerken diğer dikkat edilecek diğer konular arasında acentanın kaç yıllık bir acenta olduğu ilk sırada gelmektedir. Acenta sahibi ile bire bir temasta olup olmamakta önemli bir detaydır. Acentanın fiziki bir ofisi olup olması önemlidir. Yeri geldiğinde aileniz ile birlikte gidip yüz yüze görüşebileceğiniz bir ofislerinin olması önemlidir. Ayrıca diğer önemli bir noktada Türkiye’de seçeceğiniz Au Pair Hollanda acentasının Hollandalı ortağının IND tarafından onaylanmış Hollandalı bir Au Pair acentası olmasıdır.

Au Pair Programında acenta kullanmak neden önemlidir ?

Öncelikle Au Pair Hollanda programında acenta kullanmanın size yukarıda belirtiğimiz gibi hiç bir maddi külfeti yoktur. Yani acenta kullanmak ile kullanmamak arasında maddiyat açısından bir fark yoktur. Ücretsiz bir hizmet almakta sanırım kimsenin hayır diyeceği bir şey değildir. Öncelikle acentamızı kullanarak işlerinizin çok daha hızlı ve düzgün yürümesini sağlamış olursunuz. Ayrıca acentamız sayesinde vize konusunda ÜCRETSİZ bir danışmanlık almış olursunuz. Takdir edersiniz ki sadece vize formunu doldurmak için bile ücret isteyen acentalar mevcuttur. Ayrıca acenta kullanmanın diğer önemli bir avantajıda Hollanda’ya gittiğinizde karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun anında iletişim kurabileceğiniz kişilerin olmasıdır. Timoti Au Pair olarak Hollanda’ya au pair olarak gidecek adaylarımızı daha önceden au pair olarak gitmiş hali hazırda Hollanda’da olan au pairlerimiz ile iletişime geçirmekteyiz. Böylelikle au pair adayları Hollanda’ya gitmeden önce konuya en hakim , bire bir yaşayan kişilerden bilgi alabilmektedirler. Görüldüğü gibi Au Pair olarak Hollanda’ya giderken acenta kullanmanın sayısız faydaları bulunmaktadır. Her şeyden önce tüm bu hizmetlerin ÜCRETSİZ olduğu unutulmamalıdır.

Hollanda dan aile bulmak için internetteki au pair eşleşme sitelerinde profil oluşturabilirsiniz. Bu sitelerden eşleştiğiniz aileleri Hollandalı acentamıza yönlendirmek suretiyle ücretsiz vize danışmanlığınızı yapmaktayız.

Bu programımız için gerekli başvuru şartlarını tüm detayları ile sitemizin Au Pair Hollanda sayfasında bulabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*