Au Pair Amerika Acentaları

Au Pair Amerika Acentaları
Au Pair Amerika Acentaları

Au Pair Amerika Acentaları arasında yer alan Timoti Yurtdışı Eğitim Türkiye’nin en eski Au Pair acentasıdır. 1989 ‘da kurulmuş olan Timoti Yurtdışı Eğitim uzun senelerdir başarı ile Au Pair Amerika programını sürdürmektedir. Yıllar içinde deneyimlerine deneyim katmıştır. Au Pair Amerika programında yılların deneyimi Timoti Au Pair siz Au Pair adaylarına en iyi hizmeti vermek için kendisini sürekli geliştirmiş , tecrübelerine tecrübe katmıştır. Yabancı Au Pair acentalarının katılımı ile Türkiye’deki ile ilk Au Pair programı tanıtım seminerlerini düzenlemiştir. İnternetin , Google gibi arama motorlarının olmadığı yıllarda siz Au Pair adaylarına düzenledikleri bu tür bilgilendirme seminerleri ile Au Pair programlarını tanıtmışlardır.

Au Pair Tanırım semineri

Au Pair Amerika Acentaları İstanbul

Au Pair Amerika acentalarının çoğunluğu ile İstanbul merkezlidir. Timoti Au Pair olarak kendi merkez ofislerinde Kadıköy / İstanbul bölgesinde 1989 yılından beri kesintisiz hizmet vermektedirler. Tam açık adres için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’deki tüm Au Pair Amerika Acentaları Amerika’daki bir lisanslı Au Pair acentası ile birlikte çalışmak zorundadır. Timoti Au Pairin Amerikalı ortağı Agent Au Pair acentasıdır. Amerika’da toplam 16 tane Amerikan hükümeti tarafından yetkilendirilmiş Au Pair acentası bulunmaktadır. Timoti Au Pair acentasının ortağı Agent Au Pair bu acentalardan bir tanesidir.

Au Pair Amerika programına katılmak için bir acenta kullanmalı mıyım ?

Bu sorunun cevabı evettir. Bir acenta kullanmadan Au Pair Amerika vizesi almanız imkansızdır. Amerikan hükümeti au pair yerleşimlerini kontrol altında tutabilmek için Amerika’da toplam sadece 16 firmaya yetki vermiştir. Bu yetkili 16 acenta haricinde hiç kimse Amerika’da Au Pair yerleştirememektedir. Au Pair adayların Au Pair Amerika vizesi alabilmeleri için DS-2019 düzenleme yetkisi verilmiş olan bu yetkili 16 Au Pair acentasından birine ihtiyaçları vardır. Hiç bir aday bu DS-2019 formu olmadan Au Pair Amerika vizesi alamaz. Bu formu ile ilgili detayları ileri ki blog yazılarımızda bulabilirsiniz. Ayrıca güvenliğiniz için bu lisanslı acentalar ile bu programa katılmanız çok önemlidir. İnternet sitelerinde kendilerini Au Pair arayan aileler gibi tanıdan bir çok sahtekar kişiler bulunmaktadır.

Vize konusu da oldukça önemlidir. Yılların deneyimi Timoti Au Pair siz Au Pair adaylarını Au Pair Amerika vizesine en iyi şekilde hazırlamaktadır. Hem de ÜCRETSİZ !!! Vize danışmanlığı için Au Pair adaylarından herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Timoti Au Pair 1989’dan Günümüze

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*