BURLINGTON SCHOOL OF ENGLISH

Burlington School of English Londra’nın en güzel semtlerinden birinde yer almaktadır. Yeni taşındıkları tipik tarihi bir İngiliz binasından hizmet vermektedir.

Burlington School 1990 yılında Londra’da açıldı ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere İngilizce dil kursları vermektedir. Müfredatımız, öğrencilerin modern küresel ortamda yaşamalarına, çalışmalarına yardımcı olacak İngilizce öğrenebilmeleri için iletişimsel bir yaklaşım kullanır.

Burlington School of English Eğitim Politikası :

  • Londra’da kaliteli ve eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunmak.
  • Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayan kaliteli İngilizce kursları sunmak.
  • Tüm kökenden ve kültürlerden gelen öğrenciler arasında iletişimi ve anlayışı teşvik eden kurslar sunmak.
  • Öğrencilerimize dillerini ve iletişim becerilerini sınıf dışında öğrenmeye ve geliştirmeye devam etme becerisini kazandırmak.

Burlington School haftalık 100 £ dan başlayan çok ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Londra’daki diğer okullara göre oldukça uygun fiyatı ve kaliteli eğitim politikasıyla İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrenciler tarafından tercih edilen dil okulları arasında yerini almaktadır. Burlington School of English resmi web sayfasından okulla ilgili daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sitemizde tablolar halinde karmaşık fiyat listeleri vermek yerine fiyat talep formu ile kafanızı karıştırmadan net indirimli fiyatları size sunmaktayız. Okul hakkında daha geniş bilgi almak isterseniz bizi iletişim sayfamızdaki telefonlarımızdan arayabilirsiniz.

Fiyat Talep Formu: