Au Pair Amerika İstanbul Acentaları

Au Pair Amerika İstanbul Acentaları
Au Pair Amerika İstanbul Acentaları

Au Pair Amerika İstanbul acentaları arasında yer alan Timoti Au Pair 1989 ‘dan günümüze kesintisiz hizmet veren Türkiye’nin en eski Au Pair Amerika acentasıdır. İnternetin , Google ve cep telefonlarının olmadığı yıllardan günümüze kadar hizmet kalitesinden hiç bir ödün vermeden gelmiştir. Türkiye’de hep ilklere imza atarak siz Au Pair adayları için en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiş bir acentadır. Yılların deneyimi ve birikimi ile siz Au Pair adaylarının her zaman taktirini kazanmıştır. Timoti Au Pairin ilkeleri arasında dürüstlük , doğruluk ve şeffaflık en ön sıralarda gelmektedir. Timoti Au Pair 1989’dan günümüze tüm au pairlerine en doğru ve detaylı bilgiyi vermeyi ilk birincil görevi olarak kabul etmiştir. Asla ticari kaygılar ile vasıfları au pairlik için uygun olmayan adayları kayıt etmemiştir.

Au Pair Amerika İstanbul acentaları arasında Timoti Au Pair :

Timoti Au Pair çok uzun yıllardır Kadıköy Bahariye Caddesindeki kendi ofisinde siz Au Pair adaylarına kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Amerika’daki ortağı Au Pair Agent ile uyumlu bir şekilde çalışmak suretiyle Au pair adaylarına en kısa sürede en uygun aileleri bularak en iyi hizmeti vermektedir. Timoti Au Pair tüm Au Pair adaylarının evraklarını hazırlamalarında azami özeni göstererek au pairlerin çok kısa süreler içerisinde Amerikalı aileler ile eşleşmelerini sağlamaktadır. Adayların hazırladıkları dosyaların aile bulunma süresine doğrudan etki ettiği unutulmamalıdır. Au Pair adaylarının hazırlayacağı dosyalar ile ilgili detaylı bilgiyi Au Pair Amerika başvuru evrakları başlıklı blog yazımızda bulabilirsiniz.

Acenta seçiminde nelere dikkat edilmelidir ?

Öncelikle acentanın ne kadar süredir kesintisiz olarak aynı adreste faaliyet gösterdiği önemlidir. Ayrıca acentada temasta olduğunuz kişinin konuya ne kadar hakim olduğu çok önemlidir. Çünkü bu kişi sizin A dan Z ye tüm işlemleriniz ile ilgilenecektir. Bu kişinin deneyimsizliği yüzünden Au Pair Amerika hayalleriniz başlamadan bitebilir yada hüsran ile sonuçlanabilir. Acentanın ana faaliyet konusunun ne olduğu çok önemlidir. Au Pair Amerika gibi çok detaylı ve uzun süreli programlardaki acenta başarısı yılların deneyimi ve birikimi ile doğru orantılıdır. En basitinden vizede yapılacak en küçük bir hata bile onca emeğinizin bir anda heba olmasına neden olacaktır.

Au Pair Amerika programında yılların deneyimi ve güveni Timoti Au Pairi aramadan karar vermeyin !!

Au Pair Amerika
1989’dan Günümüze Timoti Au Pair

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*